Espritvino

Degustace vína, ochutnávka vín

Ochutnávka vín z vinic slunného Španělska probíhá ve vaší restauraci či vinárně s Vašimi zákazníky. Nejen, že potěšíte své stálé hosty a získáté nové zákazníky, ale zároveň můžete rozšířit vaši nabídku nápojů o prémiová španělská vína firmy ESprit JR.

Koupě vína přes internet je v dnešní uspěchané době sice užitečná, ale sami víme, že nad osobní setkání a ochutnání není. A proto vám nabízíme nezávaznou ochutnávku, abyste sami ohodnotili barvu, bouquet a chuť španělských vín. Rozšiřte své obzory ve světě tohoto královského nápoje.

Degustací vína provedou sommelieři a odborníci na víno z firmy ESprit JR, jejímž hlavním oborem je dovoz a distribuce kvalitních vín ze Španělska.

Vinný sortiment zahrnuje i vína oceněná v desítce nejlepších španělských vín roku 2009 (Top TEN of Spain 2009). Jedná se o suché, červené víno CIRSION - vinařství RODA  a šumivé víno /CAVA/, Brut Nature III LUSTROS - vinařství GRAMONA.

Samozřejmostí je možnost zakoupení vybraných druhů vín a doplňkových produktů popř. navázat dlouhodobější spolupráci. Ceny uvedené v e-shopu na stránkách ESprit jsou maloobchodní pro koncové zákazníky. Pro naše partnery poskytujeme velkoobchodní ceny.

V případě zájmu nebo pro podrobnější informace nás kontaktujte.

 


Kontaktujte nás

Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.

Podívejte se také na:

Vinařství