Espritvino

Cristo D La Vega

Cristo D La Vega

Historie

"Za ta léta, Bodegas Cristo de la Vega produkuje a vyvíjí stále dokonalejší vína" 

Vinařství je situováno se ve městě Socuellamos provincii Ciudad Real, v centru La Mancha, Bodegas Cristo de la Vega , bylo založeno díky iluzi 25 zemědělců v 1955. Setkali se s cílem poskytnout právní status projektu, nad nímž přemýšleli již dlouho a měli společné: vývoj svých vinic a svého vína jako družstvo .
V průběhu let Bodegas /vinařství/ Cristo de la Vega bylo pěstování a výroba vína stále více modernější a úspěšnější. Výsledkem nadšení a práce celého družstva, dodržování tradic a vášně je dělat to, co umíme nejlépe – výborné víno.
Prostřednictvím tohoto svazku a touhy vyniknout , naše vína si můžete vychutnat v každém koutě planety.

Naše zařízení

"Naše vína spí ve více než 1200 amerických dubových sudech (střední toast)"

V Bodegas Cristo de la Vega máme nejnovější technologie, které nám umožňují důkladnou kontrolu našich vinic , výběru nejlepších hroznů , oddělení odrůd a monitorování kontinuální kvality , pro další zpracování vína v perfektním stavu .Chcete-li to dělat dobře, máme samo-vyprazdňovací nádrže z nerezové oceli, automatické regulaci teploty , flotační zařízení , filtrace a studené stabilizace , které nám umožňují vyrobit bílá vína , rosé a červená elegantní , komplexní , moderní a ovocná , s vysokou kvalitou v souladu s požadavky na mezinárodních trzích.
Navíc, naše sklepy mají více než 1200 americký dubových sudů (střední toast), kde spí naše stárnutí vína: CRIANZA a RESERVA.
Nakonec, máme linku na stáčení výrobků z 5000 lahví / hodinu.

Duše a úsilí

"Láska, vášeň a úsilí, které jsme vložili se odráží ve vysoce kvalitní vína"

Vzhledem k datu založení Vinařství Cristo De la Vega až do současnosti, si stále zachováváme podstatu – vášeň pro víno. Předávaní informací z generace na generaci s jediným cílem: zlepšit se rok co rok. To je základ dohody, kterou v roce 1955 podepsalo 25 zakládajících členů družstva.
Díky celkovému úsilí a vůli pro neustálý růst a obnovu je dnes Bodegas Cristo De La Vega uznávanou národní a mezinárodní značkou.

Podívejte se také na:

Degustace